Príjemné blogovanie! :)

Anna Angelina Wolfers na fotkách

13. května 2018 v 21:48 | Kimi |  Leonie Preisinger
Ahooooj. Zajtra zase piatok. :D To sú také moje frázy - opäť piatok, zajtra pondelok,...:D Ale keď to všetko tak moc rýchlo uteká. :/ Včera sme si pozreli výborný, ale veľmi smutný film - Stronger/Silnejší. Dvaja obľúbení herci v hlavnej roli. Neskutočné herecké výkony, len bohužiaľ to bolo s dabingom. :/ A to bola škoda, pretože potom neprechádzajú toľké emócie, ktoré do toho herci dávajú...Ale tak, čo už. :D
K článku. Teraz si môžete vychutnáť nejaké fotky Anny, ktorá v SDL stvárnila Leonie.
Leonie som nikdy nemala moc rada. Všeobecne ako postavu, aj jej chovanie a aj to, že bola prekrážka medzi Gregorom a Samiou! :/

Toto je fakt krásna fotka. :)
Ďalšia pekná fotka. Ale ono ani herečka nie je eeextra sympatická, ale u mňa šlo asi hlavne o postavu Leonie.
Toto je zlaté. :D Dnes nemám akúsi komentovaciu mood. ;)
Erotikuš?!
Toto je fakt skvelé. :D
Príjemná fotka. A taktiež posledná fotka. :)
Ešte vám prajem krásny zvyšok víkendu a do nového týždňa veľa radosti. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | 16. května 2018 v 20:34 | Reagovat

Ahoj,
tak na tuto postavu bych málem zapomněla. :) Nějak si už moc nevybavím příběh, který okolo ní byl; je to už přece jen několik let. Můžu poprosit o krátné připoměnutí?
Děkuju. :)
Hezký večer. :)
Vlasta

2 Iva Iva | 16. května 2018 v 23:25 | Reagovat

Taky si to už úplně přesně nepamatuju, ale to, že se tam Leonie objevila, tuším nějak souviselo se smrtí její babičky. Pak se nějak přišlo na to, že je příbuzná se Saalfeldovými - konkrétně sestřenice Roberta (i když poté, co se o několik sérií později zjistilo, že Charlotte byla po narození vyměněná, znamenalo to, že vlastně Leonie být s Robertem pokrevně příbuzná nemůže, takže některé věci pak přestaly dávat smysl, ale to už se neřešilo). Leonie dělala nějakou dobu pomocnou sílu v kuchyni, ale pak se zjistilo, že má nějakou nemoc, kvůli které potřebuje transplantovat játra. Jako vhodný dárce byl vybrán Robert - jako pokrevní příbuzný. Během pobytu v nemocnici se Leonie zamilovala do Gregora, přestože věděla, že chodí se Samiou. Gregor se pak do ní zamiloval taky a nějakou dobu byli spolu, ale nakonec se rozešli. Leonie to těžce másla a chtěla Gregora zpátky, tak se pokusila o sebevraždu, ale ani to jí k návratu Gregora nepomohlo. Nakonec tuším, že odjela někam s Marcem Kohlwayerem.

3 Kimi Kimi | 17. května 2018 v 8:31 | Reagovat

[2]: Áno, tak nejak to bolo. Plus tuším ešte malá problém s alkoholom, ak má pamäť neklame. :)

4 Vlasta Vlasta | 20. května 2018 v 22:41 | Reagovat

[2]:

[3]:

Děkuju moc za připomenutí oběma. :) Už se mi to vybavilo, hlavně části, kdy probíhala transplantace mezi n a Robertem. Tuším, že potom Robert byl chvíli vážně nemocný a že mu u lůžka v nemocnici pomohla Miriam. :)
Hezký večer. :)
Vlasta

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama